350 $ Sınırsız Eşiksiz Adwords Hesabı OIuşturma

350 $ Sınırsız Eşiksiz Adwords Hesabı OIuşturma

500 $ 'lık Sınırsız Adwords Hesaplarına Giriş

Bu yöntem aslında oldukça iyi ve işe yarıyor. Ancak, ölçeklendirmek istiyorsanız, birden fazla Paypal hesabı oluşturmak çok zaman alır.

Bu yöntem, yeni AU Paypal Hesaplarını doğrulamadan bu Adwords hesaplarını nasıl oluşturabileceğinizi gösterecektir. tek ihtiyacınız olan bir ABD Gmail ve VCC'sidir.

Bilmeniz için; Bu yöntem her biri 100 dolara kolayca satılabilirdi, ancak BHW topluluğunu çok takdir ettiğim için - ücretsiz olarak paylaşmaya karar verdim. Yolculuğuna sıfırdan başlayanlar için harika bir başlangıç ​​olacağını biliyorum ... tıpkı birkaç yıl önce yaptığı gibi. ve sadece 1 kişiye bile yardımcı olursa, başarı olarak görüyorum.

Google Adwords hesabı size nasıl fayda sağlayabilir?

EBay veya Shopify Store'unuza trafik alın

Bir e-posta listesi oluşturun

Eşik Hesapları Sat

Bu Premium Kılavuzu çal ve sat

Bu kelimeleri yazmaya göre - Bu yöntem iş ve test edilmiştir. (Ağustos 2020)

Neye ihtiyacın var:

ABD Gmail Hesabı

VCC

İşin zor yanı, ön ödemeli kartların çoğu suistimal edildiği için yerleşik bir VCC'ye ihtiyacınız var. Ama yeterince derin kazarsanız; Onu bulabileceğine inanıyorum. Düşük kaliteli VCC, hesabınızın anında askıya alınmasına neden olur.

İşte bilmediğin şey

VCC'yi Adwords hesabınıza ekleme şekliniz büyük bir kural oynuyor. İnsanların çoğu, bunu Google Adwords oluşturma yoluyla ekler ve bu, kendi eşiklerinizi oluştururken büyük bir HAYIR'dır. Bu kadar konuşmaya yeter ... başlayalım.

Aşama 1

Gmail'e giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Google oyun mağazasına gidin ve Ödeme yöntemlerini tıklayın. Ödeme yöntemleri bölümünde, VCC'nizi bağlamanız gerekecektir.

VCC'nizi manuel oluşturmadan eklemeyin. Hızlı bir bayrağa yol açacak.

07/02/2021 21:57:06