Neden SMS Onay Servisi Kullanmalıyım?

Neden SMS Onay Servisi Kullanmalıyım?

Neden SMS Onay Servisi Kullanmalıyım?


SMS Onay Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet her eve girmiş ve birçoğumuz için vazgeçilemez bir alışkanlık olmuştur. Çoğumuz günün önemli bir bölümünü internette geçirmekteyiz. Bu noktada eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok internet sitesi, platform, uygulama sizden üyelik istemektedir. Bu üyelikleri gerçekleştirebilmek için cep telefonu numaranızı, üye olmak istediğiniz site ve platformlara bildirmeniz gerekmektedir. Uygulamaların çoğunda cep telefonu numaranız olmadan üyelik işlemlerinizi gerçekleştirilmeniz mümkün olmamaktadır. Bu noktada biz devreye girerek, cep telefon numaranızı vermeden birçok hizmetten yararlanabilmeniz için SMS Onay Sistemi hizmetimizi sizlere sunmaktayız.


Mobil Onay

İnternet ortamında herhangi bir platforma üye olmak istediğinizde genellikle hesabınızın başka kişiler tarafından ele geçirilmesini engellemek için mobil onay sistemi geliştirilmiştir. İnternet siteleri mobil onay sistemiyle telefon numaranıza SMS ile gönderilecek kodu sisteme girmenizi istemektedir. Bu sistem sayesinde özellikle sosyal medya hesaplarınız herhangi bir çalınma ihtimaline karşı korunmaktadır. Bunun yanı sıra hesaplarınıza giriş yaptığınız şifreleri unutmanız durumunda şifre sıfırlama işlemlerini telefon numaranız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Fakat şahsi telefon numaranızı bir internet sitesine vermekte çok güvenli bir yol olmayabilir.


SMS Onay Servisi Nedir?

Birçok internet kullanıcısı telefon numaralarını gizlilik ve güvenlik endişeleriyle vermek istememektedir. Bu noktada size sunduğumuz avantajlarla, SMS onay hizmetinden yararlanarak kendi numaranızı kullanmadan sanal bir numara yardımıyla üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. SMS Onay Sistemi hizmetimizi kullanarak birçok sosyal medya, tv, müzik platformlarına kişisel telefon numaranızı vermeden giriş yapabileceksiniz. Bu sayede özellikle güvenlik endişesi yaşamadan size sağlayacağımız sanal numaralar sayesinde internet platformlarında keyifle vakit geçirebilirsiniz.


Sanal Numara Nedir?

- Size sunacağımız numaralar tamamen sanal numaralar olup size özel olarak verilmektedir.

- Sanal numaralarımız tek kullanımlıktır. Başka şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

- Kendi telefon numaranızla yapabileceğiniz bütün mobil onay işlemlerinizi kurduğumuz bu mükemmel sistem üzerinden, size sağlanacak olan sanal numaralar yardımıyla yapabileceksiniz.

Sistemin Avantajları

- Herşeyden önce piyasada bulunan en güvenilir sisteme ve altyapıya sahibiz.

- Sistemimiz sayesinde birçok online platforma rahat ve hızlı bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

- Facebook, Instagram, Twitter gibi bazı sosyal medya platformlarında bazen birden fazla hesap açmak isteyebilirsiniz. Bu durumda sistem tek bir numara üzerinden birden fazla hesap açmanıza izin vermemektedir. Servisimiz sayesinde bu sorun ortadan kalkmaktadır. Artık rahatlıkla birden fazla sosyal medya hesabına sahip olabileceksiniz.

- Size sunacağımız kullanımı kolay panelimiz sayesinde sistemi dilediğiniz zaman rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Ödeme Kolaylıkları

- Piyasadaki en ucuz ve en uygun fiyat avantajlarıyla ve güvenli ödeme seçenekleriyle ödeme noktasında hiçbir problemle karşılaşmazsanız.

- Kullandığımız özel güvenlik sistemleri sayesinde kimlik bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde başka şahıslarla paylaşılmamaktadır.

- Sizin bilginiz dışında kredi kartlarınızdan asla çekim yapılmamaktadır.

- Yüklediğiniz bakiye tutarına göre istediğiniz kadar sanal numara kullanma imkânına sahipsiniz.

- İnternet sitelerinde, sosyal medya platformlarında, tv ve müzik platformlarında bazen mobil onay kodu telefon numaranızı girmenize rağmen gönderilmemektedir. Bu durumda eğer mobil onay kodu giriş süresi içerinde sms kodunuz gönderilmezse sistemden iptal işlemi gerçekleştirerek bakiyelerinizin yanmasını engelleyebilirsiniz.

- Size özel düzenleyeceğimiz kampanyalarımızla yüklediğiniz bakiye tutarına göre hediye bakiyeler kazanabileceksiniz.

7 Gün 24 Saat Canlı Destek

Sistemimizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda profesyonel canlı destek ekibimizle anında irtibata geçerek sorununuzu kısa bir sürede çözme imkânına sahipsiniz. Canlı destek sistemimiz üzerinden, Whatsapp destek numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız, çözüm odaklı yaklaşımımız ve yeterli teknolojik alt yapımız sayesinde sizlerin hizmeti için çalışmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için teknolojik yenilikler ışığında sistemimizi her zaman güncellemekteyiz.


19/02/2021 23:12:02